10.10.2017463

Національне агентство з питань запобігання корупції закінчило перевірку декларацій про майновий стан і доходи народного депутата Олеся Довгого

News

Національне агентство з питань запобігання корупції закінчило перевірку декларацій про майновий стан і доходи народного депутата Олеся Довгого.

У НАЗК підтвердили:

  • законність його статків, вказаних в Декларації;
  • точність оцінки задекларованих активів;
  • відсутність конфлікту інтересів.

В декларації було виявлено лише одне технічне порушення, яке не тягне за собою відповідальності. Довгий лише один раз вказав квартиру, у якій на той час проживав із дружиною, в розділі, який відноситься до нього, і не зазначив цю квартиру повторно в розділі, якій відносився до дружини.

Річ у тому, що у своїх роз’ясненнях НАЗК неоднозначно трактує норми статті п. 2 ч. 1 ст. 46 Закону «Про запобігання корупції». У декларантів може скластися думка, що один і той же об’єкт нерухомості, яким користується декларант та члени його сім’ї, потрібно вказувати в декларації лише один раз.

«Мені нічого ховати, – зазначив Олесь Довгий. – Під час усієї перевірки я в повній мірі надав усі пояснення та документи, які в мене питали співробітники НАЗК, і навіть більше. Чесно кажучи, я вдячний НАЗК за професійний та неупереджений підхід до перевірки моєї декларації, незважаючи на те, що перевірка НАЗК затягнулася: мала тривати до кінця червня, а закінчилась аж 5 жовтня 2017 року».

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Enter your comment!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contacts

Oles Dovgiy press service:
Dmitriy

To communicate: