11.05.20151 557

Олесь Довгий вшанував ветеранів Другої Світової та воїнів АТО

Новини

9 травня вся країна відзначала 70-річчя перемоги у Другій Світовій війні. Народний депутат Олесь Довгий провів на Кіровоградщині урочисті заходи з нагоди свята, зустрівся з ветеранами війни та сучасними воїнами, які нині захищають Україну на Донбасі.

Зустрічі з ветеранами парламентар у кількох містах та селах Кіровоградської області. Зокрема, у Світловодську, селах Знам’янка, Трепівка та Велика Скельова. Особлива увага – до тих міст і сіл, де досі живуть учасники бойових дій, які боронили наші кордони 70 років тому і яким вдалося вижити у страшній війні.

Такі ветерани отримали особливу відзнаку від Олеся Довгого. Так, наприклад, за сприяння народного депутата місцева громада села Трепівки допомогла збудувати паркан біля будівлі односельчанина, ветерана війни Федора Гладченка, якому наступного року виповниться 90 років. Крім того, за допомоги Олеся Довгого відкрито меморіальну дошку пам’яті у Знам’янці та стелу загиблим воїнам у селищі Велика Скельова.

«Сьогодні в нашому окрузі залишилося усього 295 ветеранів – справжніх учасників бойових дій під час Другої Світової. Можете уявити собі цю цифру? Менше ніж триста осіб. І з кожним роком їх стає все менше. Тож наше спільне завдання – берегти цих героїчних людей, намагатися зробити усе, аби вони пожили довше, були забезпечені всім необхідним і ніколи не почувалися самотніми», — зазначив народний депутат під час зустрічі з місцевою громадою Трепівки.

За словами Олеся Довгого, нинішнє покоління має бути достойним великого подвигу своїх предків, які зуміли захистити батьківщину та не допустити фашизму на нашій землі. На жаль, сьогодні українським юнакам доводиться у буквальному сенсі доводити, що вони – гідні нащадки славних дідів. І знову брати зброю до рук.

Зустрічаючись у Світловодьску з українськими військовослужбовцями, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, Олесь Довгий зазначив: «Ми маємо вшановувати пам’ять загиблих, але й не забувати піклуватися про живих». Справді, попри гучні декларації про відмінне забезпечення солдатів, які беруть участь у боях на Донбасі, цей тягар лягає на плечі волонтерів та активістів. Олесь Довгий як представник Верховної Ради не може залишатися осторонь цієї проблеми. Саме тому він постійно тримає ситуацію під контролем та допомагає не словом, а ділом.

«Ми повинні все зробити для того, щоб ви поверталися додому живими. Я хочу вам подякувати за те, що ви робите для країни, для майбутніх поколінь. В першу чергу треба поважати людське життя, а не згадувати про це тільки в дні вшанування пам’яті загиблих. Саме тому треба зробити все можливе й неможливе, щоб зупинити війну», — зазначив Олесь Довгий під час зустрічі з бійцями АТО у Світловодьску.

Він підкреслив, що добре обізнаний з усіма проблемами, з якими щоденно зіштовхуються українські військовослужбовці. Як фронті, де бракує найнеобхіднішого, так і після демобілізації. Адже, на жаль, розмови про високі зарплати бійців та пільги, які їм мають надати після повернення додому, часто так і залишаються розмовами.

«Тому головне наше завдання, як представників влади, аби кожен учасник бойових дій отримав додаткові пільги на які він заслуговує як на державному, так і на місцевому рівні. Для мене учасники бойових дій – це і ветерани, і афганці, і бійці АТО», — підсумував Олесь Довгий.

За його словами, в сьогоднішніх умовах жоден українець не має права байдуже ставитися до потреб наших бійців на фронті, та має допомагати в міру своїх можливостей. Адже, зрештою, від того, наскільки добре нагодовані, вдягнені та оснащені наші солдати, залежить мирне майбутнє усієї країни.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.

Введіть текст коментаря!

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Контакти

Прес-служба Олеся Довгого:
Дмитро

Для зв'язку: