16.03.20151 705

Пост-реліз про відвідування округу

Новини

Народний депутат Олесь Довгий із триденним візитом відвідав Кіровоградщину. Під час робочої поїздки, що тривала впродовж 12-14 березня 2015 року, він побував в Олександрівці, Знам’янці, Онуфріївці, Новгородці та Світловодську.

Головною метою поїздки була зустріч із представниками місцевих органів самоврядування та проведення для них семінару, щоб роз’яснити особливості формування місцевого бюджету відповідно до нових правок і вимог у законодавстві.

Під час семінару депутат розкритикував проведення державної децентралізації. «Втрата місцевими бюджетами частини податків із доходів фізичних осіб є невдалим прикладом децентралізації, – заявив на зустрічі в Олександрівці Довгий. – Такий розподіл фінансів є несправедливим і має дуже мало спільного з децентралізацією. Я планую зібрати робочу групу депутатів, щоб внести зміни до законодавства і хоча б частково повернути ці кошти місцевим бюджетам».

Також під час зустрічей Довгого з депутатами обговорювались проблеми округу та можливі шляхи їх вирішення. Довгий відповідав на всі запитання депутатів, у тому числі й критичні. Так, найчастіше задавали питання стосовно різкого підвищення цін, ефективності та законності проведення чергової хвилі часткової мобілізації та виділення земельних ділянок учасникам АТО. На всі питання Олесь Довгий надав вичерпні відповіді.

Зокрема, відповідаючи на останнє питання, він зазначив: «Я вважаю, що треба всіх учасників АТО розділити на категорії. Так, в першу чергу ділянку отримує той, хто був на передовій, а потім вже всі інші. Також варто розглянути пропозицію надання можливості учаснику АТО вибирати землю в іншому районі або обрати грошову компенсацію і надбавку».

В останній день перебування на окрузі Олесь Довгий відкрив першу громадську приймальню у Кіровоградській області. Це перша приймальня народного депутата у 102-му окрузі. До цього жоден із обраних до ВР депутатів такої ініціативи не проявляв.

«На жаль, така інформація мене болюче вразила. Стало зрозуміло, що до цього ніхто із парламентарів, яких делегували до ВР виборці 102-го округу, не збирався перейматися проблемами тих, хто їх обирав. Вони діяли за традиційною схемою: загравання із виборцем під час передвиборчої кампанії й повне забуття після її завершення. Треба було ламати цю ганебну та принизливу для виборців схему», – пояснив своє рішення Олесь Довгий.

Приймальня буде займатися питаннями, проблемами, зверненнями та пропозиціями від мешканців Кіровоградщини. За словами Довгого, він зацікавлений у налагодженні відкритого діалогу з громадянами.

До кінця року в окрузі заплановано відкриття ще чотирьох приймалень Довгого у Знам’янці, Олександрівці, Новгородці, а також в Онуфріївці.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.

Введіть текст коментаря!

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Контакти

Прес-служба Олеся Довгого:
Дмитро

Для зв'язку: