02.07.20151 798

Пост реліз про візит депутата на округ

Новини

«Депутат для людей має бути помічником, а не владою»,  — Олесь Довгий

З 24 по 28 червня народний депутат Олесь Довгий перебував на Кіровоградщині. Під час п’ятиденного робочого візиту нардеп мав зустрічі з місцевими жителями, молодіжним активом, представниками малого та середнього бізнесу.

Олесь Довгий відвідав Знаменський, Онуфріївський, Олександрівський, Світловодський та Новгородківський райони, де провів прийоми та зустрічі з громадянами під час яких до депутата звернулися зі своїми проблемами більше трьох сотень людей. Найбільше питань було стосувно вирішення проблем ЖКГ. Також люди скаржилися парламентарю на помилки під час нарахування пенсій, бездіяльність місцевої влади та відсутність в районах робочих місць. Близько 75% питань, з якими місцеві жителі звернулися до свого депутата, було вирішено одразу.

 

Прийом громадян у м.Світловодськ, 27.06.2015

Прийом громадян у смт.Новгородка

 

Під час візиту на округ нардеп відкрив два дитячі майданчики: у Павлиші Світловодського району та Митрофанівці Новгородківського району. Дитячі ігрові зони було встановлено на численні прохання сільських громад. Відтепер сільська малеча отримала нові яскраві розваги.

Під час зустрічі з підприємцями Олесь Довгий обговорив перспективи розвитку туризму в Кіровоградській області та шляхи  перетворення краю в туристичний регіон.

Місцеві активісти подякували своєму депутатові. Вони підкреслили, що О.Довгий систематично займається проблемами виборців, допомагає вирішувати нагальні питання та регулярно відвідує 102 округ. Також постійно працюють його приймальні та помічники.

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.

Введіть текст коментаря!

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Контакти

Прес-служба Олеся Довгого:
Дмитро

Для зв'язку: