08.06.20161 575

Субсидії мають отримати всі, кому вони належать за законом

Новини

Державну допомогу для оплати комунальних послуг мають отримати всі, хто цього потребує і кому вони належать за законом. Про це заявив народний депутат Олесь Довгий.

«Всі, кому належать державні субсидії при оплаті комунальних послуг, повинні їх отримати швидко і без всяких додаткових умов», — вважає Олесь Довгий.

За словами Довгого, враховуючи велику кількість людей, які претендують на отримання субсидій, потрібно зробити процедуру їх оформлення та нарахування максимально простою, доступною для більшості населення.

«Українці й так переживають величезний стрес, адже ми вперше стикаємося з таким масштабним підвищенням тарифів. Так їх ще й залякують, мовляв, одна помилка в оформленні субсидії – і все, можна вважати, що вам відмовлять у нарахуванні. Такого бути не повинно. Відповідні соціальні служби повинні терпляче роз’яснювати людям всі моменти і допомагати в оформленні документів», — зазначив Олесь Довгий.

При цьому Довгий зазначив, що у цей процес повинні включитися і народні депутати.

«Народним обранцям варто згадати, що на них розраховують виборці. Можливо, є сенс організувати пункти інформаційної підтримки і допомоги при оформленні субсидій. Особисто я не збираюся залишати виборців свого округу один на один з цією проблемою. І якщо будуть відповідні звернення від людей, я і мої помічники будуть допомагати їм розбиратися зі складними документами», — заявив Олесь Довгий.

Також Довгий вважає, що паралельно необхідно підвищувати якість наданих комунальних послуг.

«Не може бути такого, що тарифи зросли в кілька разів, а якість послуг залишилася колишньою. Інакше нас просто чекає криза неплатежів. Необхідно підвищувати рівень конкурентності в житлово-комунальній сфері, щоб кілька компаній боролися за клієнтів і постійно підвищували якість своїх послуг», — резюмував Олесь Довгий.

Нагадаємо, за заявою Мінсоцполітики, після підвищення цін на газ кількість домогосподарств, які будуть отримувати житлові субсидії, зросте до 8-9 млн. Це більше половини домогосподарств України. У державному бюджеті України на 2016 рік на житлові субсидії передбачено 35 млрд гривень.

Джерело: http://ua.112.ua/polityka/oles-dovhyi-subsydii-maiut-otrymaty-vsi-komu-vony-nalezhat-za-zakonom-315409.html 

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.

Введіть текст коментаря!

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Контакти

Прес-служба Олеся Довгого:
Дмитро

Для зв'язку: