30.07.20151 813

Заява прес-служби Олеся Довгого

Новини

29 липня 2015 видання «Українська правда» надрукувала статтю, де стверджується, начебто народний депутат Олесь Довгий має відношення до спортивно-оздоровчої бази «Славутич» на Трухановому острові в м. Київ.

Заявляємо, що ця інформація є недостовірною. Олесь Довгий та його родина не пов’язані з власниками комплексу.

Не виключаємо, що підставою для чуток міг стати договір щодо тижневого розміщення на базі «Славутич» жіночої футбольної команди «Атекс», який уклав кілька років назад Благодійний фонд Олеся Довгого та Катерини Горіної. Спортивно-оздоровчий табір був обраний співробітниками фонду як зручний майданчик для тренувань команди, оскільки був розташований практично в центрі Києва. До того ж на базі були створені необхідні умови для відпочинку і занять спортом, а запропонована адміністрацією вартість розміщення в літніх дерев’яних будинках була прийнятною.

В подальшому виїзди на Труханів острів команди «Атекс» не відбувались. Однак фонд і надалі підтримує програму «Жіночий футбол має значення».

Звертаємо увагу, що це вже не перша недостовірна інформація, яка публікується «Українською правдою» щодо Олеся Довгого. Зокрема, в одній з публікацій йшлося, що у власності народного депутата є квартира площею 3 тисячі квадратних метри. Оприлюднювалися й інші припущення, які з часом були спростовані, оскільки не мали нічого спільного з дійсністю.

Ми закликаємо авторитетне видання перед тим, як публікувати здогадки і припущення щодо діяльності Олеся Довгого, попередньо отримувати коментар прес-служби народного депутата. В конкретному випадку ми закликаємо до елементарного професіоналізму співробітників «Української правди», а також представників інших ЗМІ, які передрукували матеріал.

З повагою,

прес-служба народного депутата України

Олеся Довгого

 

 

Додати коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.

Введіть текст коментаря!

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Контакти

Прес-служба Олеся Довгого:
Дмитро

Для зв'язку: